Sıkça Sorulan Sorular

 • Kuponsa, Oteller, Restoran ve Kafeler, Spa ve Güzellik Merkezleri, Aktivite ve Eğlence Merkezleri’nde aldığınız bir ürün ya da hizmetin aynısı ya da benzerini ücretsiz olarak almanızı sağlayan bir mobil uygulamadır.

  Uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İsterseniz yıllık üyelik paketlerinden birini doğrudan satın alabilir ya da 14 günlük ÜCRETSİZ DENEME SÜRESİ’ nden yararlanabilirsiniz.

  14 günlük ücretsiz deneme süresinde restoran kategorisinde yer alan bütün işletmelerin sunduğu kuponları görebilir ve istediğiniz işletmelerde toplam 2 kupon kullanabilirsiniz.

  Şu an için kullanıcılarımıza sunduğumuz 2 paket bulunmaktadır. Altın Paket ile bütün kategorilerde yer alan işletmelerin sunduğu kuponlara ulaşırken, Gümüş Paket ile otel kategorisi dışında diğer kategorilerde yer alan işletmelerin sunduğu kuponlara ulaşırsınız.

  Bu kuponlarla, seçtiğiniz bir otelde bir gece konakladığınızda ikinci geceyi, restoranda yediğiniz bir ana yemeğin yanında aynısını ya da benzerini, Spa’da bir masaj aldığınızda ikinci masajı, aldığınız bir aktivitenin yanında ikincisini hediye olarak alırsınız.

  App Store’dan ya da Google Play'den cep telefonunuza indirebilirsiniz.

  Uygulamayı cep telefonunuza indirip kayıt olduktan sonra üyelik bölümünden seçtiğiniz paketlerden birini satın alabilirsiniz. 14 günlük deneme süresinden yararlandıysanız, uygulama menüsündeki ‘Hemen Al’ bölümünden ya da internet sitemiz üzerinden de ‘Satın Al’ bağlantısına tıklayarak, uygulamayı satın alabilirsiniz.

  Üyeliğiniz, satın alma tarihinden itibaren bir yıl süreyle geçerlidir ve gelecek yılın kayıt tarihinin bir önceki gününde sona erer. Örneğin, Kuponsa üyeliğinizi 10 Ocak 2017 tarihinde satın aldıysanız, 9 Ocak 2018 tarihinde sona erer.

  Hesabınıza farklı cihazlardan erişebilirsiniz. Eğer farklı bir cihazdan hesabınıza giriş yaparsanız, kuponlarınızı görebilir ve kullanabilirsiniz.

  Hesabınıza giriş yaptığınız uygulama sayfasında, sağ altta yer alan ‘Parolamı unuttum’ bağlantısına tıklamanız yeterli. Bu işlemin ardından parolanızı sıfırlama ile ilgili detaylı bilgileri içeren bir e-posta alacaksınız. Adımları takip ederek yeni parolanızı oluşturabilirsiniz.

  Uygulama menüsünde yer alan ‘PIN Kodumu Unuttum’ butonuna tıkladıktan sonra Kuponsa hesabınıza kayıtlı olan e-posta adresinize PIN kodunuz gönderilecektir.

  Her bir işletme en fazla 4 kupon sunar.

  Tek seferde birden fazla kupon kullanabilirsiniz. Kuponlarınızı kullanmadan önce ‘Kupon Kullanım Koşulları’nı ve o kuponun detaylarını dikkatlice incelemelisiniz.

  Otel ve Restoran & Kafe kategorilerinde kuponunuzu kullandığınızda hediye ürün ya da hizmeti aynı anda almanız gerekmektedir. Spa & Güzellik ve Aktivite & Eğlence kategorilerinde ise kupon karşılığındaki hediyenizi aynı anda kullanabileceğiniz gibi, daha sonraki bir tarihte kullanma imkanınız da vardır.

  İşletmenin tanımladığı kuponları inceledikten sonra kullanmak istediğiniz kuponu seçin. Oluşturmuş olduğunuz PIN kodunuzu girin ve işletmenin PIN kodunu girerek kupon kullanımını onaylaması için telefonunuzu yetkili kişiye (garson, kasiyer, resepsiyonist vb.) uzatın. İşletme PIN kodunu girdikten sonra ve başarılı ekranı göründüğünde işlem tamamlanmış olur. Aynı faturada kullanacağınız başka bir kupon varsa, aynı işlemi tekrarlamanız gerekmektedir.

  Kuponların kullanımına ilişkin az sayıda kısıtlama mevcuttur (bayramlar, resmi tatiller, gün ve saat kısıtlamaları vb.). Bu kısıtlamalar işletmeler tarafından tanımlamakta olup zamanla güncellenebilir. Kuponsa uygulaması üzerinden istediğiniz işletmenin sayfasına girdikten sonra, kullanmak istediğiniz kupona tıklayıp kupon kullanım koşullarını ve sayfanın en altında yer alan kupon detaylarını lütfen inceleyiniz.

1