kuponsa

Üye iş yerimiz olmak ister misiniz?

Kuponsa platformu işinize hiçbir ekstra masraf olmadan alternatif bir pazarlama kanalı sağlamak üzere tasarlanmıştır. Bu rakipsiz pazarlama olanağı karşılığında işletmeniz, kullanıcılarımızın bir ürün ya da hizmet aldıklarında aynı ya da benzer bir ürün/hizmeti hediye almalarını sağlayacaktır.

Yalnızca Kuponsa'nın üye işletmesi olmakla kalmayacak, hedefine doğru sürekli büyüyen bir topluluğun da parçası olacaksınız.


Bu topluluk, müşterilerine ve kullanıcılarına birbirinden değerli deneyimleri yaşama imkanı sunmayı hedefleyen bir vizyonla birbirine bağlıdır. Kuponsa, yeme-içme, tatil, spa, güzellik ve çeşitli aktivitelerle ilgili tercihleri için Kuponsa'yı bir kılavuz olarak kullanan değerli kullanıcılarımıza erişmenize olanak tanır.

Bizimle iletişim kurun, biz size mümkün olan en kısa sürede geri dönüş yapacağız.


Yeni üye olmak için

Zaten üye misiniz?

kuponsa
Size Hangi Avantajları Sağlar?
kuponsa

Yeni Müşteriler Kazanın

Kuponsa aracılığıyla en iyi tekliflerinizi sunun ve ‘potansiyel müşterileri’ müşterileri işletmenize çekin. Kullanıcılarımızı yeme, içme, konaklama ve eğlence temalı ‘Bir Alana Bir Hediye’ tekliflerinizle heyecanlandırın.

kuponsa

Küresel Platformumuzun Bir Parçası Olun

Kuponsa ailesi yerli ve uluslararası işyerlerinden oluşan bir topluluktur. Ailemize katılmak size aynı zamanda yerli ve yabancı müşteriler tarafından bilinirliğinizi arttırmanızda yardımcı olur.

kuponsa

İş Hacminizi Genişletin

Kuponsa daha geniş bir müşteri yelpazesine ulaşarak, gelir akışınızı güçlendirmenize ve devamlı hale getirmenize, işletmenizi günden güne büyütmenize yardımcı olur.

kuponsa
kuponsa
Çalışanlarınızı Kuponsa ile Ödüllendirin

Kuponsa'yı çalışanlarınız için alabilir, onları değerli ve farklı bir hediye ile motive edip verimliliklerini arttırabilirsiniz. Bütün bunlar Çalışan Ödülü programımızla mümkün. Kuponsa'nın size ve çalışanlarınıza sunacağı çok şey var.

Birlikte nasıl çalışabileceğimizi öğrenmek için aşağıdaki butona tıklayın…